Austrálie, Fiji
  • Austrálie, Fiji
  • Austrálie, Fiji
  • Austrálie, Fiji
  • Austrálie, Fiji

Austrálie, Fiji

103 480,00 Kč

Příjemný poznávací zájezd za hranice všedních dnů. Tichomořské Fiji s polohou mezi Melanésii a Polynésií vám nabízíme ve skvělé kombinaci s Austrálií. Kosmopolitní Sydney a Melbourne, posvátné Uluru a relax šitý na míru přímo v ráji. Destinace, o kterých jste si mysleli, že jsou daleko, jsou blíž, než si myslíte. Čeká vás ideální kombinace dovolené na druhé straně světa.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
23.10.19 - 07.11.19 15 103 480,00 Kč
 Dospělá osoba103 480,00 Kč
+
18.11.19 - 03.12.19 15 103 480,00 Kč
 Dospělá osoba103 480,00 Kč
Počet

Program:

1

Odlet z Evropy.

2

Ach Bože, stále jsme ve vzduchu. Austrálie je už však blíže.

3

Časný ranní přílet do Austrálie. MELBOURNE: nejkulturnější město země a jedno z největších řeckých měst na světě. Dozvíte se proč. Okruh městem a procházky po nábřeží u řeky Yarra. New Federation Square, Queen Victoria market, ale i nejstarší katedrály a muzea. Pochopíte rozdíl mezi provinciemi Victoria a New South Wales. Víte, jak se hraje australský fotbal? Vznikl však v Melbourne, ve městě, které sport miluje a ve světě je známé množstvím exkluzivních sportovních akcí. Večerní klidné až nudné město porovnáme o pár dní s pulzující Sydney.

4

Vyhlídková jízda po pobřeží po tzv. GREAT OCEAN ROAD, legendární cestě, postavené v době hospodářské krize, která dnes patří k nejkrásnějším v Austrálii s cestami vinoucími se podél oceánu a písčitých pláží až k dvanácti apoštolům, monumentálním pískovcovým masivem tyčícím se z rozbouřené vody. Tato cesta je zároveň největším vojenským vzpomínkovým místem na světě, protože je celá věnována vojákům padlým v první světové válce. Příjemný den v příjemném prostředí. Večer návrat do města a individuální relax.

5

Přelet 1000 km, které oddělují dvě největší města v zemi a přistáváme v Sydney. SYDNEY rozhodně stojí za návštěvu. Velkolepá stavba Opera House, nádherné zahrady a parky s poletujícími papoušky v Royal Gardens, legendární most Harbour Bridge, nádherné Sydney Aquarium, množství muzeí a obchodů. Celý den strávíme prohlídkou tohoto nejznámějšího australského města, které v ničem nezaostává za jinými světovými metropolemi. Sydney je město, kde se neustále něco děje, jeho vynikající poloha vás vyzývá, abyste zde strávili více dnů a přesně to i uděláme.

6

Dnešní den strávíte toulkami po staré části the Rocks, navštívíte Zoo a poznáte podivná zvířata žijící u protinožců nebo se půjdete vykoupat či zasurfovat si na Bondi beach. Je to jen na vás.

7

Fakultativní výlet: Blue Mountains: Celodenní výlet v délce cca 9 hodin. Opustíme Sydney po známém mostě Anzac a po Victoria road přejedeme do "Modrých hor". Pískovcové hory, které jsou rozryté množstvím propastí a roklin. Celá oblast je součástí světového dědictví Unesco. Z Echo pointu si prohlédneme nádherné panorama s výhledem až ke skalní formaci zvané Tři sestry. V tzv. Scenic World absolvujeme jízdu vláčkem po nejstrmější železnici světa. Budeme obdivovat vzácné druhy eukalyptů, které daly jméno těmto horám. Odpoledne navštívíme živou farmu, kde si prohlédneme typická australská zvířata a každý si zde najde svého klokana, koalu či tajpana. Cena: 2 860 Kč/1 osoba (doprava, vstupné, průvodce).

8

Fakultativní výlet Ayers Rock nebo relax v Sydney. Zúčastněte se leteckého výletu do srdce australského outbacku, k magickým skalám Ayers Rock, které jsou pro původní obyvatele Austrálie posvátnými. ULURU neboli AYERS ROCK: monolit Uluru. Skála, která je dvakrát tak velká jako centrální Londýn, je lemovaná jeskyněmi, které sloužily na kmenové ceremonie a jako pohřební komory původních obyvatel Austrálie. Cena: 14 820 Kč/1 osoba (zpáteční letenka do Sydney včetně letištních poplatků, 1 noc v 3 hotelu ve dvoulůžkových pokojích, snídaně, letištní transfery a výlet k Uluru). Cestovat budete nalehko, zavazadla si necháte v Sydney.

9

Návrat do Sydney. Individuální volno.

10

Odlet na tropický ostrov FIJI. Ostrov, který spojuje Melanésie a Polynésie. Nově objevená turistická destinace na tzv. "Kanibalských ostrovech". Dnes tropický ráj se vším všudy. Oceán, pláže, palmy, korálové útesy a odpočinek podle vašich představ. Vyberte si svůj hotel a absolvujte plážovou dovolenou v Tichomoří. Opravdu víte, kdo je to Udre?

11

Odpočinek v hotelu dle výběru.

15

Cesta na Jižní polokouli končí a nás čeká už jen let domů přes širý oceán a celou Asii. Ten kousek ráje necháme za sebou.

16

Přílet.

Není v ceně:

stravu kromě uvedené, víza do Austrálie, fakultativní výlety na Ayers Rock 14 820 Kč/osoba a Blue Mountains 2 860 Kč/osoba, vstupné do památek a atrakcí  S.E.N. Prémium Fiji: 5 nocí ubytování v luxusním plážovém Castaway ISLAND s plnou penzí v ceně 38 480 Kč / 1 osoba v dvoulůžkovém pokoji za Island bure room. 5 nocí ubytování v luxusním resortu SHERATON FIJI se snídaní v ceně 8 840 Kč / 1 osoba v dvoulůžkovém pokoji deluxe room. 5 nocí ubytování v luxusním resortu INTERCONTINENTAL se snídaní v ceně 17 992 Kč / 1 osoba dvoulůžkovém pokoji deluxe room pool view.

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

letecky

Odjezdová místa:

Praha

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz

CKS-01436_3-TGID-1-1

Parametry

Země
Mikronésie
Měsíc
2019-listopad
2019-prosinec
2019-srpen
2019-červenec
2019-říjen
Délka
Dovolená na dva týdny
Aktivita
Chodit...na výlety, treky a expedice
Chodit...po městě a tržištích
Chodit...po památkách
Jezdit ....vlakem
Koupat se...v oceánu
Nakupovat...na tržišti
Nakupovat...suvenýry
Ochutnávat...místní kuchyni
Povalovat se...na pláži
Pozorovat divokou přírodu
Pozorovat hory a velehory
Pozorovat podvodní svět
Vidět a poznávat...jeskyně
Vidět a poznávat...města
Vidět a poznávat...památky
Pořadatel
Cestovní kancelář S.E.N., s.r.o.