EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE
  • EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE
  • EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE
  • EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE
  • EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE
  • EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE
  • EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE

EKVÁDOR - ANDSKÉ SOPKY I PRALESY AMAZONIE

72 890,00 Kč

Termín (471): 20.2. - 4.3. 2019 cena v Kč: 71 890,- Termín (472): 16.10. - 28.10. 2019 cena v Kč: 72 890,- 2900 Kč sleva pro přihlášené do 16.4. 2019 (472)

Délka tras: letadlem 22 000 km, po zemi 900 km, na kánoích 100 km, pěšky 5x 4-12 km (volitelně) Počasí: vzduch 14-30 °C (v horách chladněji, v Amazonii horko) Nástupní místo: Praha

V ceně je: Doprava. Třídenní výlet do Amazonie v N.P. Cuyabeno. Vstupné do rezervací Quilotoa, Mindo a do N.P. Cotopaxi. Ubytování a strava. Český průvodce a místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Ekvádoru a přelet z Amazonie (Lago Agrio) do Quita včetně tax a poplatků, nájemní doprava. Ubytování: 8x turistické hotýlky, 3x v lodži (Amazonie). 1-lůžkový pokoj za příplatek 8800 Kč (11x). Strava: 8x v hotýlcích snídaně, plná penze během 3-denního výletu v N.P. Cuyabeno. V ceně není vstup do indiánských komunit v Amazonii (10 USD).
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
16.10.19 - 28.10.19 12 72 890,00 Kč
 Dospělá osoba72 890,00 Kč
Počet

Program:

1

Praha - Quito. Let do hlavního města Ekvádoru - Quita (2850 m).

2

Mindo, Nambillo. Výlet do Mindo v oblasti mlžného pralesa. Návštěva Mariposaria, motýlí farmy i s množstvím kolibříků. Pro zájemce možnost kanopy, jedinečné jízdy v korunách stromů nebo návštěvy kakaové farmy s ochutnávkou skvělé organické čokolády.

3

Quito - N.P. Cotopaxi - Banos. Odjezd z Quita na jih. Jednodenní výlet do N.P. Cotopaxi. Výstup 300 výškových metrů k chatě José Rivas (4850 m) na úbočí jedné z nejvyšších sopek - Cotopaxi (5897 m). Uvidíme divoké koně? Pěšky podél laguny Limpiopungo s nádherným výhledem na zasněženého velikána. Autentický indiánský trh ve vesnici Zumbahua. Působivá laguna Quilotoa: pěšky dolů k hladině jezera a zpět na okraj kráteru. Cesta přes andské vesničky „Alejí vulkánů“ do níže položeného městečka Banos.

5

Banos - Lago Agrio. Uvidíme soptit Tungurahuu (5023 m)? Horské lesy Amazonie, vodopády Manto de la Novia a Pailon del Diablo. Lanovkou přes divokou řeku Pastaza. Možnost raftingu, canyoningu, sjezdu na kolech či vyjížďky na koních. Termály v lázních Banos (de Agua Santa). Sjezd „Cestou vodopádů” z Andské náhorní plošiny Altiplana dolů do Amazonie. Lago Agrio: místní ZOO Arca.

7

N.P. Cuyabeno - Quito. Tři dny v amazonské džungli. Plavba s indiánským průvodcem na motorových kánoích po řekách a lagunách tropického deštného lesa s opicemi, kajmany, želvami, papoušky, tukany, anakondami, lenochody či sladkovodními delfíny. Místní indiánská komunita kmene Siona a místní šaman. Přelet z Laga Agria do Quita.

11

Quito - Praha. Prohlídka Quita: koloniální architektura historického centra (UNESCO). Tradiční Calle La Ronda, kostel Compania, vyhlídka z vršku Panecillo (3016 m), muzeum Inti Nan. Výlet na rovník. Mitad del Mundo - opravdový i historický střed světa. Návrat domů.

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz

NOM-471-TGID-1-2

Parametry

Země
Ekvádor
Měsíc
2019-listopad
2019-říjen
Délka
Dovolená na dva týdny
Aktivita
Chodit...na výlety, treky a expedice
Chodit...po horách
Chodit...po městě a tržištích
Chodit...po památkách
Chodit...pralesem
Jezdit ....na kole putovat a poznávat
Jezdit ....na koni, slonovi, velbloudovi
Nakupovat...na tržišti
Nakupovat...suvenýry
Ochutnávat...kávu, čaj, čokoládu
Plout...korytem řeky (canyioning)
Plout...na kánoi, kajaku
Plout...na raftu
Pozorovat hory a velehory
Pozorovat sopky
Vidět a poznávat...domorodé obyvatele
Vidět a poznávat...jezera a vodopády
Vidět a poznávat...lesy a džungle
Vidět a poznávat...města
Vidět a poznávat...památky
Vidět a poznávat...zvěř ve volné přírodě
Pořadatel
CK Nomád