PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE
  • PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE
  • PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE
  • PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE
  • PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE
  • PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE

PATAGONIE A OHŇOVÁ ZEMĚ - ARGENTINA, CHILE

82 890,00 Kč

Termín (501): 19.11. - 3.12. 2019 cena v Kč: 82 890,-

Délka tras: letadlem 33 000 km, po zemi 1300 km (busy, minibusy), loděmi 100 km, pěšky 5x 4-12 km (volitelně) - vše pro 502 Počasí: od subpolárního či vysokohorského po tropické, velké rozdíly teplot (vzduch 6-32 °C) Nástupní místo: Praha

Popis Oproti tištěnému katalogu se posunul termín zájezdu. Zájezd je o 1 den delší, cena zůstává stejná!!

V ceně je: Doprava. Vstupy do národních parků Los Glaciares, Torres del Paine a Tiera del Fuego. Ubytování a snídaně. Český průvodce, místní průvodci dle potřeby, zdravotní připojištění, informační materiály a DPH. Doprava: Letecká do Argentiny a přelety Buenos Aires - El Calafate, Ushuaia - Buenos Aires včetně tax a poplatků, veřejná (autobusy včetně komfortních dálkových, metro) a nájemní (minibusy, taxi), trajekty. Ubytování: 501: 12x turistické hotely, apartmány a penziony (2-lůžkové pokoje). 1-lůžkový pokoj za příplatek - 501: 10 200 Kč (12x). Strava: 501: 12x snídaně.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
19.11.19 - 03.12.19 14 82 890,00 Kč
 Dospělá osoba82 890,00 Kč
Počet

Program:

1

Praha - Buenos Aires. Let do hlavního města Argentiny u ústí Rio de La Plata.

2

Buenos Aires - El Calafate - El Chaltén. Přelet hluboko na jih kontinentu do Patagonie. El Calafate na březích jezera Lago Argentino. Výlet k údajně nejkrásnějšímu ledovci světa Perito Moreno. Přejezd do El Chaltén.

4

El Chaltén - Puerto Natales. Dva dny v N.P. Los Glaciares: jeden z nejúchvatnějších horských masivů And - Fitzroy, vyhlídka na špici Cerro Torre (3128 m). Návrat do El Calafate a dále do Chile k fjordům Pacifiku.

7

Torres del Paine. Pěší výlet ve světoznámém N.P. Torres del Paine: působivé výhledy na obří skalní věže (torres) a barevné vrcholy Los Cuernos. Návrat do Puerto Natales.

8

Puerto Natales - Punta Arenas. Na jih do přístavu Punta Arenas na březích Magalhaesova průlivu. Prohlídka izolovaného města. Možnost výletu k vnitřnímu zálivu Seno Otway nebo Isla Magdalena s kolonií tučňáků patagonských.

9

Punta Arenas - Ushuaia - Buenos Aires. Přes Magalhaesovu úžinu do Ohňové země. Návrat do Argentiny. Ushuaia - nejjižnější město Ameriky i celého světa. Výhledy od ledovce Martial. Tierra del Fuego - národní park „na konci světa“. Možnost projížďky vězeňským vláčkem nebo výletu lodí po průlivu Beagle. Přelet zpět do Buenos Aires.

12

Buenos Aires - Praha. Prohlídka metropole Argentiny prezidentský palác, parlament, radnice, katedrála, bohémská čtvrť San Telmo aj. Odlet domů.

Strava:

Snídaně - Snídaně

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz

NOM-501-TGID-1-1

Parametry

Země
Argentina
Chile
Měsíc
2019-listopad
2019-prosinec
Délka
Dovolená na dva týdny
Aktivita
Chodit...na ledovci
Chodit...na výlety, treky a expedice
Chodit...po městě a tržištích
Chodit...po památkách
Jezdit ....vlakem
Plout...na člunu nebo lodi
Pozorovat divokou přírodu
Pozorovat hory a velehory
Vidět a poznávat...hory
Vidět a poznávat...jezera a vodopády
Vidět a poznávat...města
Vidět a poznávat...památky
Vidět a poznávat...zvěř ve volné přírodě
Pořadatel
CK Nomád