Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově
 • Skvosty Indie pohodlně a stylově

Skvosty Indie pohodlně a stylově

149 800,00 Kč
Indii lze poznávat mnoha různými způsoby. Tento jedinečný zájezd vám tuto neuvěřitelnou zemi představí v celé její oslnivé nádheře a splní vám ty nejodvážnější sny o orientálním luxusu a bohatství. Ukážeme vám architektonické perly indické historie – nesmrtelný pomník lásky Tádž Mahal, monumentální pevnosti v Dillí i Ágře a dech beroucí výjevy z hinduistické mytologie, vytesané ve skalních jeskyních na Sloním ostrově v Bombajském zálivu. Na hřbetě slona vás vyvezeme k fantastické středověké pevnosti Ambér, z džípů budeme vyhlížet tygry v nejznámějším národním parku Ranthambhór a motorovým člunem se projedeme po klidné hladině jezera Pičhóla v romantickém Udajpuru. Nezapomenutelné zážitky z poznávání se vám vtisknou pevně do paměti i díky hotelům, ve kterých budeme po programu odpočívat, relaxovat a ochutnávat gurmánské speciality indické kuchyně. Všechny totiž patří do nejvyšší kategorie ubytování a představují to nejlepší, co Indie nabízí. Chcete-li být během cestování také hýčkáni a rozmazlováni, vydejte se do Indie jako skuteční aristokraté!Poznámka:Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.Velikost skupiny:6–12 účastníkůSlužby za příplatek:V případě zájmu lze na přání klienta zajistit mezinárodní letenky ve vyšší třídě, než je standardně nabízená ekonomická. Konkrétní ceny a dostupnost na dotaz v CK.Letenky:Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class, resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
29.11.19 - 10.12.19 11 149 800,00 Kč
 Odjezd - Příjezdpátek-úterý
Počet

Program:

1.–2. den

Praha – Dillí: přílet do hl. m. Indie a ubytování v samotném srdci velkoměsta, v dochozí vzdálenosti od Královské třídy i centrálního náměstí Connaught Place; symbol vítězství islámu Kutub Mínár , kaligrafie v kameni – mešita Kuvvatul islám, záhadný železný nerezavějící sloup, Humájúnova hrobka  a Brána Indie jako symbolický střed celého města.

3. den

Dillí – Ágra: ráno největší indická mešita Džamí masdžid s výhledem na Červenou pevnost a složení poklony Mahátmovi Gándhímu na Rádžghátu, kde bylo zpopelněno jeho tělo; přejezd do Ágry a ubytování v hotelu s vyhlídkou na Tádž Mahal; bývalé sídlo mocných mughalských panovníků Červená pevnost , hrobka Itimád-ud-daula – téměř neznámá předchůdkyně Tádž Mahalu; návštěva dílny, kde se tradiční technikou pietra durra vykládá mramor.

4. den

Ágra – Ranthambhór: svítání u nejslavnější hrobky lásky Tádž Mahalu ; po snídani Fatéhpur Síkrí  – nádherně dochované hlavní město císaře Akbara s posvátnou hrobkou světce Salíma Čištího; odpoledne přejezd do Ranthambhóru a ubytování v luxusním kempu uprostřed divoké džungle národního parku.

5. den

NP Ranthambhór – dříve soukromá honitba mahárádžů z Džajpuru, dnes nejznámější národní park celé Indie: šance spatřit tygra v divoké přírodě (a také jeleny, divokou kočku, leoparda ad.) během ranní a podvečerní projížďky džípem s profesionálním zoologem.

6. den

Ranthambhór – Džajpur: přejezd do hl. m. státu Rádžasthán, jemuž se kvůli jeho barvě přezdívá Růžové město (nový zápis UNESCO v r. 2019), a ubytování v hotelu zasazeném v nádherné mughalské zahradě, který svým architektonickým stylem dokonale navozuje atmosféru honosného dvora rádžpútských mahárádžů; toulky starým městem a jeho atmosférickými bazáry, kde lze nakoupit zlato, perly a zejména drahokamy, jejichž umným opracováváním jsou džajpurští klenotníci pověstní.

7. den

Džajpur: na hřbetě slona k mohutné středověké pevnosti Ámbér , která je nádhernou ukázkou tradiční rádžpútské architektury a dokonale splňuje veškeré představy o pohádkovém Orientu; slavná astronomická observatoř Džantar Mantar , sídlo rádžů City Palace (Městský palác), symbol města Havá Mahal – tzv. „palác větrů“.

8. den

Džajpur – Udajpur: ranní přelet do Udajpuru a ubytování v hotelu na břehu jezera Pičhóla s neopakovatelnou vyhlídkou na celé město (jedno z nejkrásnějších turistických klišé na světě); podvečerní romantická procházka po břehu jezera a projížďka motorovou lodí po hladině třpytící se jako zrcadlo.

9. den

Udajpur: tzv. „indické Benátky“ nebo i „město jezer“ – příjemné zahrady a uličky s galeriemi, Městský palác s výtečným muzeem na březích jezera Pičóla; večerní taneční představení.

10. den

Udajpur – Bombaj: ranní přelet do Bombaje a ubytování v proslulém hotelu Tádž Mahal, jenž se tyčí na nábřeží nad symbolickým vstupem do Indie, tzv. Indickou bránou (otevřen r. 1903, a je součástí historie – v jeho pokojích trávili noc prezidenti, králové a byznysmeni z celého světa; bezpochyby jde o jeden z nejslavnějších hotelů v Asii); projížďka městem po hlavních pamětihodnostech – budova Viktoriina nádraží  coby klenot britské koloniální architektury, pitoreskní Crawfordova tržnice, visuté zahrady na Malabára Hills, jež patří k nejprestižnějším adresám indické metropole; večerní procházka po Marine Drive, kde s oblibou korzuje bombajská společenská smetánka.

11.–12. den

Bombaj – Praha: výlet lodí na „Sloní“ ostrov Elefanta  v Bombajském zálivu – jeskyně vytesané do skal s bohatými skulpturálními výjevy z hinduistické mytologie, nejznámější tříhlavý Šiva v nadživotní velikosti s uhrančivým, meditačním pohledem; odpoledne individuální volno na procházku po životem pulzujících bombajských ulicích či nákup suvenýrů, odpočinek a užívání si luxusního prostředí pokoje s vyhlídkou na moře až do nočního odjezdu na letiště; v noci odlet z Indie, přílet domů 12. den.

Ubytování:

hotel 3*

Není v ceně:

resp. First Class). V případě zájmu kontaktujte prosím co nejdříve naši kancelář – konkrétní nabídka a cena příplatku závisí na možnostech dostupných v okamžiku poptávky

jednolůžkový pokoj – 38000 Kč

indické vízum – 2400 Kč

Pro Váš vyšší komfort můžeme na přání zajistit mezinárodní letenku ve vyšší letové třídě (Business Class

Strava:

Polopenze - polopenze

Doprava:

Letecky

Odjezdová místa:

Praha-Ruzyně

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz

cht-10931-33297913

Parametry

Délka
dva týdny
Kontinent
ASIE
Měsíc
2019-listopad
2019-prosinec
2020-březen
2020-duben
Země
Indie
Pořadatel
CHINA TOURS s. r. o.
Aktivita
Chodit...na výlety, treky a expedice
Chodit...po městě a tržištích
Chodit...po památkách
Jezdit ....v autě s dobrodružstvým
Nakupovat...na tržišti
Nakupovat...suvenýry
Plout...na člunu nebo lodi
Pozorovat divokou přírodu
Vidět a poznávat...jeskyně
Vidět a poznávat...jezera a vodopády
Vidět a poznávat...místní tradice a slavnosti
Vidět a poznávat...města
Vidět a poznávat...památky
Vidět a poznávat...zvěř ve volné přírodě