Kurz skalního lezení Královohradecký kraj
  • Kurz skalního lezení Královohradecký kraj

Kurz skalního lezení Královohradecký kraj

400,00 Kč

Je vhodný: Jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé.

O kurzu: 1 varianta: 3 - 4 hodiny, věk od 7 let a výše. Cena je 400 Kč/ 1 hodina/ 1 osoba. Pro 2 - 3 osoby: 300 Kč/ 1 osoba. Pro 4 a více osob: 250 Kč/ 1 osoba.

2 varianta: Celodenní nebo vícedenní lezení 7 - 8 hodin. Pro jednu osobu 2800 Kč. Pro 2 - 3 osoby 2000 Kč/ 1 osoba. Pro 4 a více osob 1700 Kč/ 1 osoba.

Cena zahrnuje: Služby instruktora, zapůjčení veškerého horolezeckého materiálu.

Délka kurzu: 3-4 hodiny.

Věk: od 7 let a výš.

Celodenní kurz pískovcového lezení: Po setkání s instruktorem a přesunu do skal Vás seznámíme s materiálem, horolezeckým vybavením a jeho správným používáním. Naučíme Vás jak se navázat, vyzkoušíte si základy jištění a slaňování, které je nezbytné pro sestup z věže. Seznámíme Vás též se specifiky pískovcového lezení, ať již se jedná o speciální techniky lezení nebo jištění. Po základní instruktáži již sami zkusíte pohyb do vertikálního světa. Jelikož polezete na „správném konci lana“, nehrozí Vám žádný pád. Po celou dobu budete jištěni zkušeným instruktorem. Po zdolání stěny spočinete na malebném vrcholu pískovcové věže. Pak už záleží jen na vaší vytrvalosti, na kolik vrcholů se podíváte.

Tento kurz je vhodný pro pokročilejší zákazníky.

Doporučený věk 12 let a výš.
Termíny zájezdů
  Termín Počet dní Aktuální cena  
-
31.12.99 - 31.12.99 1 400,00 Kč
 Dospělý400,00 Kč
 Dospělý400,00 Kč
 Odjezd - Příjezdčtvrtek-čtvrtek
Počet

Program:

0

Po setkání s instruktorem a přesunu do skal Vás seznámíme s materiálem, horolezeckým vybavením a jeho správným používáním. Naučíme Vás jak se navázat, vyzkoušíte si základy jištění a slaňování, které je nezbytné pro sestup z věže. Po základní instruktáži již sami zkusíte pohyb do vertikálního světa. Jelikož polezete na „správném konci lana“, nehrozí Vám žádný pád. Po celou dobu budete jištěni zkušeným instruktorem. Po zdolání stěny spočinete na malebném vrcholu pískovcové věže.

V ceně:

Služby instruktora

Zapůjčení veškerého horolezeckého materiálu

Strava:

Bez stravy - Bez stravy

Doprava:

Vlastní

Více informací
na e-mailu:
info@ca-aktivni-dovolena.cz

caa-169-TGID-1-1

Parametry

Kontinent
EVROPA
Délka
méně než 5 dní
Země
Česká republika
Pořadatel
CA AKTIVNÍ DOVOLENÁ - CMPG s.r.o.